راهنمای بازاریابان

   نحوه کسب درآمد بازاریاب

          در این سیستم افراد از 2 طریق می توانند به کسب درآمد بپردازند:

1-کسب درآمد از طریق بازاریابی فروش محصول

بعد از ثبت نام و ورود به سایت از طریق پنل بازاریابی محصولات، شما می توانید تمامی فایل های موجود در سیستم را با لینک مختص آن ها ببینید. با تیک زدن کنار هر فایل، می توانید آن فایل را به لیست فایل های مورد علاقه خود اضافه کرده و سپس کدی که سیستم به شما می دهد را در سایت، انجمن یا وبلاگ خود تبلیغ نمایید. هرگاه یک مشتری با کلیک بر لینک اختصاصی بازاریابی شما وارد سایت طوبی بوک شود و یک محصول خریداری نماید، 4 درصد از قیمت فروش آن محصول به حساب شما افزوده می شود.

2-کسب درآمد از طریق معرفی سیستم به بازاریابان

در این روش اگر شما موفق به معرفی سامانه جامع همکاری در فروش کتاب طوبی بوک به بازاریابان دیگر شوید، با هر فروشی که آن بازاریابان انجام می دهند، 1 درصد از مبلغ محصول به حساب شما واریز می شود.

 

قوانین

-       عضویت در این سامانه، رایگان و برای تمام افراد امکان پذیر است.

-       حق بازاریابی و فروش تنها درصورتی به افراد تعلق می گیرد که منجر به یک خرید موفق از طریق لینک های مرتبط گردد. در صورتی که مشتری خریدی انجام ندهد، هیچ مبلغی به صاحب فایل یا بازاریاب تعلق نمی گیرد.

-       هرگونه استفاده نادرست از سیستم بازاریابی شامل تقلب، فریب دادن یا گمراه کردن مشتری منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

-       تمامی مراحل فروش و پشتیبانی محصول بر عهده فروشگاه طوبی بوک است و بازاریابان تنها وظیفه ارجاع مشتری به سایت را دارند.

-       تمامی محصولات به فروش رفته بلافاصله در پنل صاحب فایل و بازاریاب قابل مشاهده هستند.

-       تسویه حساب در سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک فوری و به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 10000 تومان انجام می گیرد.

 

 

عضویت

 

تبلیغات

تبلیغاتتبلیغ