راهنمای ناشران

معرفی سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک

سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک، اولین و جامع ترین سامانه همکاری در فروش کتاب الکترونیکی در ایران است که با رعایت قانون حق مولف و با همکاری ناشران مختلف، اقدام به فروش کتاب های علمی الکترونیکی اندرویدی نموده است.

 

ناشر محترم، در سامانه طوبی بوک، نحوه کار به این صورت است که بعد از ثبت نام، وارد پنل کاربری صاحبان فایل شده و فایل خود را در سیستم آپلود و توضیحات مربوط به آن و قیمت مورد نظر خود را وارد می نمایید. این فایل ها توسط اپراتور بررسی شده و در صورت داشتن صلاحیت برای فروش در سیستم، تغییراتی بر روی آن صورت می گیرد و تبدیل به فایل apk دارای قفل الکترونیک می شود و سپس لینک فروش آن در سیستم فعال می گردد.

-       سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک، تنها فروشگاه الکترونیکی کتاب های علمی است که در آن ناشر می تواند خود به عنوان صاحب فایل در پنل کاربری مخصوص خود، میزان فروش را ردیابی نماید.

-       در سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک، 70 درصد از قیمت نهایی مشخص شده برای فایل مربوط به صاحب فایل (ناشر) است. 4 درصد از قیمت نهایی مربوط به بازاریاب و 1 درصد مربوط به زیر مجموع گیری بازاریاب است. سهم سایت نیز 25 درصد از مبلغ نهایی فروش می باشد.

-       به دلیل زمانی که آماده سازی کتاب ها برای ارائه در سامانه طوبی بوک می برد، تمامی کتاب های تایید شده تا سه سال امکان حذف از سیستم را ندارند.

-       ناشران عزیز نیز می توانند با درج لینک زیرمجموعه گیری و لینک سایت طوبی بوک در سایت خود از طریق بازاریابی نیز به کسب درآمد بپردازند. اطلاعات بیشتر در منوی راهنمای بازاریاب موجود است.

-       تسویه حساب در سامانه جامع بازاریابی و فروش کتاب طوبی بوک فوری و به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 10000 تومان انجام می گیرد.

 

 

عضویت

 

تبلیغات

تبلیغاتتبلیغ